Hakkımızda


Tek Çatı Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd .Şti.

Ertap ÇAKAN

Sigortacılık konusundaki tüm bilgi ve birikimlerini tek çatı altında toplayan, müşteri memnuniyetini esas alan bir anlayış ile çalışmalarını yürütmektedir.

Müşterilerinin sigortacılık konusundaki soru ve endişelerine, uzman kadrosuyla hızlı ve etkin çözümler sunar.

Farklı sigorta ürünleri hakkında müşterilerini detaylı olarak bilgilendirir ve müşterisinin tüm sigorta ihtiyaç ve beklentisine tek çatıda en uygun ürünü satın almasını sağlar.

Gizlilik
Tek Çatı Sigorta, tüm işlemlerinde gerek müşterilerinin ve gerekse çalıştığı kurum ve kuruluşlarının bilgilerinin özel olduğunu bilir ve bu bilgilerin gizlilik esasına çalışmasının her aşamasında gerekli hassasiyeti gösterir.

Güvenlik
Müşterilerinin bilgilerinin güvenli bir şekilde tutulması için, teknik, idari ve hukuki her türlü tedbirini almıştır. Bu konuda tüm çalışanları bilgili ve eğitimlidir.

Uzmanlık
Tek Çatı Sigorta, ekibinin tamamı sektörde uzman kişilerden oluşmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tespit edecek ve en doğru çözümü sunacak uzman bilgisine sahiptir. Teknik personelleri “İstanbul Ticaret Odası”nda Sigortacılık Teknik Personeli olarak kayıtlıdır.

Zamanında ve Doğru Çözüm
Tek Çatı Sigorta’nın tüm çalışanları, müşterilerine sunacağı hizmetin zamanında ve doğru olarak ulaştırılması gerektiğinin bilincindedir. Zamanında ve doğru çözümün sürekli iyileştirilmesi ve geliştirilmesi için, şirket içi ve şirket dışı eğitim ve bilgilendirme çalışmalarını düzenli olarak yapmaktadır.

Misyonumuz
Sigorta bilincini geliştirerek, sigortacılığı yaygınlaştırmak ve müşterilerimize danışmanlık yapmak

Vizyonumuz
İhtiyaç duyulan her noktada var olan. En çok tercih edilen Sigorta Şirketleriyle müşteri memnuniyeti yaratmak.

Kurumsal Kimlik
2011 yılında kurulan ve 5684 sayılı Sigortacılık kanunu uyarınca Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği nezninde İstanbul Ticaret Odasında 790628 Ticaret Sicil No ile kayıtlı, T111011-FHD7 Levha Kayıt No ile faaliyet gösteren Tek Çatı Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. ne aittir.